Zabrakło sił. Hiab 2:3 Papirus II

W poniedziałkowy, późny wieczór nie spodziewaliśmy się wygranej w hali Osir, ponieważ w składzie Hiaba zabrakło aż 6 zawodników, w tym 2 podstawowych graczy: Wojtka Fiszera oraz Mariusza Ambrożego. Ponadto zabrakło doświadczonych w rozgrywkach halp Pawła Szydłowskiego, Krzysztofa Zakrzewskiego, Marka Poznańskiego oraz Daniela Piesyka.

Mimo tego w pierwszej połowie spotkania nasza drużyna, zaskakiwała swoją grą aktualnego V-ce lidera rozgrywek ekipę Papirusa. Kilka na prawdę ładnych akcji, nie przyniosło jednak rezultatów i do przerwy na tablicy widniał remis 0:0.

Druga połowa meczu zaczęła się bardzo obiecująco. W 3 minucie drugiej połowy, kapitalna akcja Barczaka z Grossem i ten drugi w pięknym stylu pokonuję bramkarza. Mamy 1:0. Po 2 minutach kopia akcji z pierwszej bramki i po raz kolejny Gross sam na sam z bramkarzem, nieco lekceważąco, podcinką pokonuje po raz drugi bramkarza. Wynik 2:0, nie utrzymał się jednak zbyt długo. Kilka wymian podań naszego przeciwnika i momentalnie z 2:0, zrobiło się 2:2. W końcówce spotkania, zawodnik naszych rywali, został wykluczony z gry za bardzo wulgarne odzywki do sędziego, lecz nie podcięło to skrzydeł naszym rywalom bowiem 10 sekund przed końcem meczu, fatalny błąd w obronie popełnił Patryk Raś i w efekcie przegrywamy z Papirusem 2:3.

Na pewno powodem naszej porażki był brak aż 6 bardzo ważnych dla naszego zespołu zawodników. Brakło zmienników, sił, ale ta porażka na pewno będzie dla naszego zespołu, motywacją. Motywacją do lepszej, dającej zwycięstwa w najbliższych spotkaniach,gry.