Remis na inauguracje, po słabym meczu

W pierwszym spotkaniu, otwierającym sezon 2015/2016 nasi zawodnicy zremisowali ze znacznie słabszą drużyną Samych Swoich 2:2. W pierwszych minutach popełnialiśmy sporo prostych błędów a tego konsekwencją była stracona bramka na 1:0. Zamieszanie w polu karnym i niestety Bielecki fauluje, co prawda przed polem karnym, jednak sędzia wskazuję na 6 metr, a zawodnik Samych Swoich pewnie wykorzystuję rzut karny. Po straconej bramce nasi piłkarze wzięli się do odrabiania strat. Kilka prób pokonania bramkarza ze strony Fiszera, Ambrożego, nie przyniosło rezultatu. Dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę z dalszej odległości strzela Bielecki i po błędzie bramkarza do przerwy mamy wynik 1:1.

Druga połowa zapowiadała się dosyć dobrze bo w 20 minucie meczu, fantastyczne podanie od Bartczaka, wykorzystuję Bielecki i w tym momencie mamy wynik 2:1. Niestety niedługo później po błędzie w defensywie pada bramka wyrównująca dla Samych Swoich i końcowy wynik spotkania to 2:2