Ważne zwycięstwo

W piątek 30 października o godz. 20:10 nasza drużyna rozegrała mecz 2 kolejki 1 Ligi z Dezet-Plast Łukasz Makowski. W pierwszym spotkaniu nasz zespół zremisował z Sami Swoi 2:2 natomiast nasi rywale przegrali ze spadkowiczem Metabo 3:2. Do tego spotkania Hiab przystąpił osłabiony. Zabrakło Krystiana Grossa oraz Patryka Bartczaka. W pierwszym składzie znaleźli się Damian Madej, Wojciech Fiszer, Bielecki Dawid, Ambroży Mariusz i Poznański Marek. Na skromnej ławce rezerwowych tylko 2 zawodników - Szydłowski Paweł oraz Zakrzewski Krzysztof.

Pierwsze minuty spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Bardzo dobra wymiana podań i w efekcie mamy bramkę na 1:0 a jej autorem po dobrym zagraniu Bieleckiego, Wojciech Fiszer. Radość ze zdobytej bramki nie trwała jednak zbyt długo. Szybki kontratak zawodników Dezet-Plast i niestety tracimy bramkę na 1:1. Tak zostało do przerwy.

Po zmianie stron było już lepiej. Bardzo dobre zagranie Fiszera do Bieleckiego i prowadzimy 2:1. Niedługo później bardzo ładnym strzałem z okolic 11 metra popisał się Krzysztof Zakrzewski, piłka pomiędzy nogami bramkarza wpada do siatki.i jest już 3:1. Po tej bramce nasi piłkarze dyktowali już warunki na boisku, jednak po błędzie w środku pola tracimy bramkę na 3:2. 3 minuty przed końcem spotkania fantastyczna akcja naszego zespołu, bardzo dobre podanie Fiszera do Bieleckiego i ten drugi przypieczętowuję, drugą bramką w tym meczu, wygraną Hiaba 4:2

Niewątpliwie receptą na to zwycięstwo były częste zmiany w naszym zespole oraz bardzo dobra częsta wymiana podań.